Olemme Vihreän liiton kunnallisjärjestö

Edistämme vihreiden arvojen toteutumista Järvenpäässä.

Olet lämpimästi tervetullut mukaan.

Yhdistyksen hallitus 2022

Pasi Solonen, puheenjohtaja pasi.solonen(at)gmail.com

Kirsi Lahtinen, varapuheenjohtaja, kirsi.lahtinen(at)jarvenpaa.fi

Jere Haavisto, sihteeri jere.haavisto(at)jarvenpaa.fi

Riitta Keinänen-Korpela, hallituksen jäsen riitta.keinanen-korpela(at)jarvenpaa.fi

Satu Lumme, hallituksen jäsen satu.lumme(at)jarvenpaa.fi

Lauri Nurro, hallituksen jäsen lauri.nurro(at)hotmail.com

Ville Mustonen, hallituksen jäsen ville.mustonen(at)jarvenpaa.fi

Emmi Wallin, hallituksen jäsen